Reakcia na: router #36719:
49 % je jedna vec a druhá je to, že v 5-člennom predstavenstve by mali byť tri miesta vrátane predsedu pre SAD ZV a dve pre mestom dosadené bábky, ktoré bez ohľadu na to, čo si budú myslieť, budú v menšine a keby veľmi vyskakovali, tak nebudú vôbec a dá sa ich kedykoľvek vymeniť. Takže to bude ešte horšie, ako by sa zdalo. Však prvé fantastické opatrenia (nehovoriac o už rok trvajúcej stagnácii a zhoršovaniu stavu DPMBB vďaka jeho úmyselnému potápaniu zo strany mesta) sa v praxi objavia už čoskoro. Pritom bude absolútne nepodstatné,čo dá zdravý rozum, čo bolo v zbytočnom PDO, ktorý všetci zainteresovaný museli obhajovať len kvôli vyhodeným peniazom, či zbytočné predchádzajúce plané sľuby. Jednoducho scenár je už dávno napísaný a po generálke sa blíži premiéra.
I ked odo mna je to rovnako daleko
Papyr