Reakcia na: BZUCO #36702:
"SAD Zvolen má vlastné technologické zázemie, ktoré poskytne pre využitie DPMBB na dlhodobej báze, čo je nevyhnutné pre stabilitu z technického hľadiska," Tak toto nemá chybu.Re #36703 PIT: Tiež začínam strácať ilúzie o aspoň tak kvalitnej MHD v podaní DPMBB, čo tu bola do 1.9.2009. Pomaly by sa mi žiadalo napísať: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého, AMEN.
LUK