Reakcia na: Agent006 #36701:
Tak je! Invázia z inej galaxie ešte fomálne nebola realizovaná, avšak cez vedúce bábky sa už začína likvidovať samotná podstata DPMBB a teda čistkami sa začínajú odstraňovať ľudia, ktorí boli pre DPMBB najväčším prínosom, tí čo sa ho najviac snažili držať nad vodou v boji nad intergalaktickou alianciou. Takže definitívne riešenie - realizáciou čistej rasy neschopákov a v podstate transformáciou na DPMZV sa tak ukončí existencia ostrovčeka nádeje na kvalitu v MHD a celkovo VHD v BB. ? ? ? Vedenie mesta by za to, čo dokázalo po Králikovom hroznom pôsobení v oblasti dopravy ešte viac dodrbať (a hlavne tak, aby to už nebolo možné nijako vrátiť späť), malo byť prinajmenšom vyhostené z mesta bez možnosti vstupu na jeho územie. Je to skrátka mafia, ktorá by si však zaslúžila podstatne tvrdší trest, ako zahanbujúce zbavenie funkcií...
brefos
http://www.citybus.cz/fotodatabaze/uzivatelska/php/image.php?index=0&hleddotaz=+WHERE+(zobrazod%3D%220000-00-00+00%3A00%3A00%22+OR+zobrazod%3C%3D%222009-06-17+21%3A26%3A48%22)&podle=pridani&radit=%20DESC Krásna fotka ☺