Reakcia na: Agent007 #36682:
- vozidlo musí byť označené len v premávke pri výkone cestnej dopravy.
- aj "maďarské Volvo" tú nálepku malo, lebo jazdilo na linke
- busy len zaparkované v areáli ju teda nemusia mať
- a aj ja som tú Scaniu videl ?
brefos