Reakcia na: Agent007 #36682:
Áno. Ale ide o to, že tie dve Scanie nikto nevidel v premávke a dostali tú nálepku. Ja sa práve na tomto čudujem. Podľa teba aj vtedy treba, keď tie vozy sú len odstavené na SADke? Tá tretia jazdila ZV-Turzovka.
BB-Schuhu