Reakcia na: BB-Schuhu #36625:
Áno, z Pieninskej. Ešte niečo mektal ale to sa mi už ani vypisovať nechce, a už ani vela nepamätam. Slovensky povedané je to riadny k?t (prominte). Ne, C734.00 je na nich moc dobrá. Tomu dajaku polorozpadnutú ŠL 11 s pokazenou spojkou. ?
pfm10
http://www.flickr.com/photos/39249443@N03/
Fotografie Crosswayov na linke BB-ZV a nášho "modroočka ? " s reklamou na Apollo