Reakcia na: BB-Schuhu #36623:
Diky. No tie crosswaye... Radosť v tom cestovať ? To sú vozy.. len niektorí vodiči (ak sa tak dajú nazvať, je na nich toľko slovenských írečitých slov ? ) by nemali na tom jazdiť ? Sa pýtam: "Prosím Vás koľko máte prestávku vo Zvolene?" on "Nič, prečo?" ja: "Idem sa previesť tuto novým Crosswayom a zároveň aj pofotím" on sprostym hlasom: "a to sa nemôžeš voziť na niečom inom? Vo ZV vystúpiš a ak stihneš ten spoj čo idem tak nastúp ak nie máš smolu.. táto mládeš to by len koko*iny vymýšľalo. Každopadne toto je šrot" Ja mu na to: "Áno? Keď sa vám to nepáči tak bežte jazdiť na starých atmosách z roku 1982 a potom uvidíte že sa po dvoch dňoch vrátite späť na cross" a bol ticho.. Domov som radšej išiel druhým čo išiel na AS, a tam vodič uplne v pohode, milý.
pfm10
http://www.flickr.com/photos/39249443@N03/
Fotografie Crosswayov na linke BB-ZV a nášho "modroočka ? " s reklamou na Apollo