Reakcia na: gagarintomik #36628:
Blbost, vobec to nezalezi od sukromnika / SADky. Koniec-koncov aj SADky su sukromne 
Avsak ak si na verejnom priestranstve, mozes si fotit kolko chces a nikto okrem verejneho cinitela ti to nemoze zakazat. V buse to bude zrejme komplikovanejsie.
BB-Schuhu