Reakcia na: mimi #3663:
HELP ~> CVR=celovozidlová reklama a že na tej linke k Tescu si už Kami predstavuje trolej 1006 s touto reklamou. ?
Ina vec je, keby ho presunuli na novu linku 98 do Sasky
A zadara :))
Trolejová vežka Renault 220 dCI BB-351BM!!!:-)
Kami
Stavbu financuje mesto z dotacie. Financuje tiez spojku na Sladkovicovu a tam hlada sponzorov. Nasledne Tesco prispeje na nakup 24Tr.
Chapem to spravne? Vie niekto vyhladat uznesenia MsZ?
Jasne ze treba stavebne povolenie. K ziadosti o vyjadrenie sa priklada aj 1 pare projektu.