Reakcia na: Papyr #36498:
no, možno aj to je kus pravdy. ? V TN väčšinou už na prímeste vidno len Crossway 10,6 alebo C954 (12), výnimočne mi zrak zastane na nejakej C734, resp. Slovbuse. ?
). To ale neznamená, že dopravca by si nemal ustrážiť dodržiavanie takýchto predpisov.
brefos
http://zvolen.sme.sk/c/4873055/vyhlasili-tender-na-patnast-autobusov-na-zemny-plyn.html