Reakcia na: mimi #3429:
To iste,tiez je to jedna z mala veci,ktoru nemoze nikto zakazat,ani nas z nasich snov vyhnat! Toz,napadov je vela,a aj ked maju k realizacii daleko,odda sa o tom snivat,premyslat a polemizovat,mozna niekedy aj takychto ludi a ich pripomienky zacne niekto brat vazne,vsetky velke veci sa vymysleli a objavili preto,ze existovali rojkovia,ktori tomu nedali pokoj.. A my sa len tak lahko nevzdame,vsak?
Isiel som do obchodu a niekoho som tam videl.
Kami
Na Dumbierskej su sibenicky, na Dumb. ZS dali klasicky (od vymeny pristresku bol tam len stary, vytiahnuty zo zeme).
ad Budca: od 15.10.
Mimisoft: dik