Reakcia na: Schuhu #3192:
Čerpaciu stanicu...All: Hľadajúc úplne iný príspevok som opäť prečítal aj #3143 a dospel som k názoru, že onen citovaný oznam bol zrejme o dákom inom meste...:-( Čo vy na to?
Petik: Tak v Česku už niekoho 'osvietilo', že značka "kruhový objazd" sa dá vykladať aj logickejšie:-)?
Dnes som krátko sledoval situáciu na novom kruhovom objazde a presne tak, všetci poctivo blikali pri vjazde doň, ale málokto pri výjazde... Je dobre, že zvolili väčší polomer, ani dlhšie vozidlá nemajú problém sa vytočiť. Len na strane k novej nemocnici ostala taká neprirodzená vlna v asfalte.
Nech niekto podá správu, ako to tam vyzerá ráno o 7:45.
LUK
L1: 1510, 1513, 1503, 1511, 1512, 1520, 1518
L6: 1517, 1516, 1508, 1514
L7: 1004, 1007, 1505
L22: 006AG, 244AY, 349BJ, 351BJ, 993BC
L24: 715BE, ?, 815AF, 352BJ
L25: ?, 367AJ, 036BM, 348BJ, 839AK
L26: 26-02, 035BM, 868BA, 086AI
L31: 284AT
L32: 542AI
L34/6: 298AH
L42: 606BE
L51/3: 598AJ
L52: 824BK
L56: 027AG, 955BC
L80: 460AI (!!!:-()
L90: 775AB, 712AO
L91: ?, ?, 716BE
L93: 409AT
L100: 213AT
Okrem toho išla ešte von 1526 za 1522 a 695AR za 587AF. Na ostatných linkách platí stav podľa mojej výpravy spred pár týždňov (konkrétne voz za lomítkom).