Reakcia na: Vladimír #2943:
prestavali ich na Novoplany ? ale nie, možno išli na trh bývalej Juhoslávie, možno na východ. Pochybujem, že ostali na Slovensku.
Boli to sroty a vyradenie bolo najlepsie co sa im mohlo stat. Na GO sli len novsie vozy z domacich zdrojov.


Vladimír
Ale zato tie Ikarusy, tak to bolo iné kafe. Takou 222-jkou som sa vozil až do vyradenia a mal som ju strašne rád. To bolo vozidlo!
Mimochodom, DPMP odpredal celkom slušné množstvo starších Karos do ČSAO Lučenec, neskôr NOVOP. Nevie niekto, aký osud mohol stihnúť ich?