Tak definitivny termin mojho prichodu je zajtra, 21.7., rychlikom Horehronec s prichodom do BB o 18:43 hodine. Zhruba do 21:30 nemam co robit, co keby sme si dali niekde zraz? Idealne by bolo niekde, kam trafim, alebo priamo pri zel. stanici. Moje cislo obsahuje dvakrat po sebe kombinaciu nula sedem trinast
LUK
Nemali šancu prežiť pri toľkých 932-kách. Iba že by boli 'maskované' GO:-) S takým odstupom si už nie som istý, či som ich videl aj rozobrané. To by skôr Kami vedel vylúčiť.