Caute páni! Mam pre Vas 2 nove oznacniky MHD:1. Strieborne namestie- Slovenka (obojsmerne) a 2. Nam. H. Vajanskeho ( Banka Slovakia), smerom na Radvan
tie terciky ktore maju BUSE transparenty nie su len tak na paradu 

http://www.pravda.sk/dennik/2002/06/19/slovensko/04/article.51535.html

Petik
Na uvedenej adrese je moj CP.
Zistil som ze je to len cca do 10.00 rano.
Ale zatial ta nepotesim Kami, je to XP a ma to vyse 400kB.
Ja ten format zmenim ale chcel by som to aj dokoncit, tak este chvilu pockaj.
Ale v praci je teraz frmol a ten novy pocitac domov mi ***** meska. Uz od pondelka tam mam monitor a case ale zvysok nie a nie dorazit.