toto sa neoplati dat na hlavnu stranu, ale ...
Novinky: zajtra 29. a 30. bude kvoli montazi trolejoveho vedenia premavat na linkach 4, 6, 7 a mozno aj 3 nahradna autobusova doprava. Vestko je uz prupravene, su pridane stlpy, pripravene na natiahnutie nosnych lan a vymenie sa aj zvysne vyhybky na digitalne. Cely spas stoji MHD BB 4 mil Sk s DPH.
MHD BB tento rok zakupi 1 x B 952 a 3 x B961 spolu za 30 mil Sk vratane DPH.
Vacsi transparent a vnutorne s GPS ma aj 1506, zastavky mu nehlasi. Ak vodic zasiahne do zastavky, tak to zblbne.
Novinky: zajtra 29. a 30. bude kvoli montazi trolejoveho vedenia premavat na linkach 4, 6, 7 a mozno aj 3 nahradna autobusova doprava. Vestko je uz prupravene, su pridane stlpy, pripravene na natiahnutie nosnych lan a vymenie sa aj zvysne vyhybky na digitalne. Cely spas stoji MHD BB 4 mil Sk s DPH.
MHD BB tento rok zakupi 1 x B 952 a 3 x B961 spolu za 30 mil Sk vratane DPH.
Vacsi transparent a vnutorne s GPS ma aj 1506, zastavky mu nehlasi. Ak vodic zasiahne do zastavky, tak to zblbne.
tie terciky ktore maju BUSE transparenty nie su len tak na paradu 
Petik
Na uvedenej adrese je moj CP.
Zistil som ze je to len cca do 10.00 rano.
Ale zatial ta nepotesim Kami, je to XP a ma to vyse 400kB.
Ja ten format zmenim ale chcel by som to aj dokoncit, tak este chvilu pockaj.
Ale v praci je teraz frmol a ten novy pocitac domov mi ***** meska. Uz od pondelka tam mam monitor a case ale zvysok nie a nie dorazit.