Flying, na podstatu tvojich príspevkov nemôžem žiaľ ani reagovať, lebo oni podstatu ani nemajú (ale zvykli sme si). Snažíš sa tu všetkých presvedčiť, že DPM nie je na tom oproti SAD ZV o nič lepšie. Nuž ale realita je, či sa ti to páči alebo nie, iná. A baví ma, keď tu píšeš, že tie B732 sú novšie ako trolejbusy... Však jasné, 18 ročný autobus je furt novší ako 19 ročný trolejbus. Joj, ale ste svetový, len furt ste to Ústí nad Labem asi nedobehli, tak sa ale uspokojíme aj s druhým miestom v Európe. ? Ty si niekde počul, že by ti niekto sľuboval nové trolejbusy? Ja len stále počujem básniť, že SAD ZV sem zakúpil 40 nových autobusov. Kde sú? Ty ich vidíš, či to len ja mám takú smolu? Síce ak je pre vás nové všetko, čo má rok výroby 1995 a neskôr, tak možno že tu tých 40 "nových" autobusov aj máte (neviem, čo vy pokladáte za nové, tam bude asi problém). Nuž a u mňa boduješ, keď sa obuješ, že nejaký trolejbus je zle označený. Vôbec ma nehnevá, keď je tu kritika či upozornenie na DPM, pretože ani DPM nie je bez chýb, ale že to hovoríš práve ty a takým štýlom, ako keby ste vy v živote nemali zle označený voz... Však u vás je pomaly každý druhý autobus zboku neoznačený a tiež každé ráno a čo je horšie, aj každý večer a ani na obed to nie je iné. Ja len preto takto porovnávam, aby bola rovnováha, lebo potom si možno niekto predstavuje, aký je SAD ZV super dopravca. Ale myslím si, že to veľmi netreaba ani písať, lebo každý vidí, aká úbohá je úroveň MHD v podaní SAD ZV. Ja už si kladiam otázku: Dá sa vôbec robiť MHD ešte horšie a s väčším amaterizmom, ako ju robí SAD ZV? A druhá, že dokedy to mesto bude ešte trpieť... ?
PIT