Ja by som sa ešte chcel vedieť od JJ-a, alebo DPmBB. Uvažuje sa aj nad historickými vozidlami, napríklad Ikarus, ŠM11, RTO a iné. Ja si myslím že by to bola poriadna pecka vidieť niečo také po uliciach a napríklad ako majú v Pardubiciach cez leto aj 2 historické linky. Pre zaujímavosť mesto Pardubice má o 8000 viac ludí ako BB. Toto by DP poriadne pomohlo a kopec ludí pritiahlo. Poprípade by som vedel aj finančne pomôcť a určite aj ostatný, aspoň zatiaľ nájsť také niečo a vo vozovni pod nejakou plachtou schovať. ?
. Ja som priam zbláznený do historických CP.
Schuhu