Reakcia na: S499.1023 #28546:
Viem, čo máš na mysli, ale aj oni majú trošku pravdy v tom, že do určitých ulíc sa už jednoducho električková trať nevmestí, a ak predsa, tak na úkor šírkového usporiadania cesty danej ulice a následne obmedzenia ostatnej nekoľajovej dopravy. Napr. teraz do Radlíc im to vydalo "LTT"..!? A potom je tu snaha o tangentné prepojenia, no a tie existujúca sieť metra a tramvají (hviezdicovito cez centrum) moc nerieši, ale tu sme už s tým OT. ?
mimi