Ad #28423 mirkobb: Pardon, tak takto:
http://img507.imageshack.us/my.php?image=citelis18jz7.png
http://img530.imageshack.us/my.php?image=citelisrk1.png ?
http://img507.imageshack.us/my.php?image=citelis18jz7.png
http://img530.imageshack.us/my.php?image=citelisrk1.png ?
?
LUK
Re #28404 pfm10: generálky odstavených trolejbusov zatiaľ nie sú definitívne zamietnuté.
Re #28412 pfm10: Irisbus holding ťažko nestíha, takže asi ťažko..
Re #28413 Kami: Brezno premrhalo šancu na kvalitnejšiu dopravu, keď si vybralo DIAGO, tak teraz nech sa nečudujú... DIAGO hocikedy nevypravilo vozidlo, lebo nemali dosť pojazdných a vtedy vlčákom aj SADBB bola dobrá... Keď DIAGO vynechalo, tak sa u SADBB sťažovali... ?
Re #28416 pfm10: Kinderko si vymodlil 308BI ?