Je CSAD Ostrava a Connex to iste?
Trochu som zase patral ako to vlastne je.
Ale nic sa neobjasnilo.
Navyse ta vlastnicka struktura CSAD Ostrava je divna.
Czech Cardinal je asi spolocnost manazmentu CSAD Ostrava.
http://mujweb.cz/www/karak/Ostrava.htm
Trochu som zase patral ako to vlastne je.
Ale nic sa neobjasnilo.
Navyse ta vlastnicka struktura CSAD Ostrava je divna.
Czech Cardinal je asi spolocnost manazmentu CSAD Ostrava.
http://mujweb.cz/www/karak/Ostrava.htm
tie terciky ktore maju BUSE transparenty nie su len tak na paradu 
Kami
Ja som spravil CP pre rannu spicku, sedlo, poobednu a vikend. Vyuzil som vsetky linky. Bez skratenia obehoveho casu sa dostanem rano len na ten pocet klbovych, ktore jazdia aktualne. Textovu cast mam vytlacenu, akurat ze mi skolaboval Word a premazal subor. Kym ho obnovim a spravim nacrty zastavkovych CP tak sa moj chudacik riadne zapoti. Rad si to porovnam s tvojim navrhom.
Volby: zdalo sa mi to jasne, takze som ich sledoval len zdaleka. Az potom som pocuval o nejakom prekvapeni a konkretne vysledky neviem - len KSCM 19% a 101 poslancov CSSD+koalicia.