Reakcia na: BZUCO #28303:
áno? to je sila...doktor Kováč bol zrejme anonymný, lebo nedal rodné číslo...jasne poukázané nedostatky v MHD sa asi tiež nedajú skontrolovať. Pritom to je povinnosť mesta. Prímestské vozy v MHD sú asi tiež anonymné a prívrženecké, tak sa neskontrolujú...označník Námestia slobody je tiež v poriadku - anonymný, nikto nevie aká linka tam stojí...nuž (lež) sa nám to potvrdilo. Mesto chrápe "jako za starýho Uhroska" ?
810zssk