chcel by som sa spytat ci by nebolo mozne vyuzit nevyuzite busy DPMBB na posilnenie v piatok , konkretne smer brezno a zvolen ludia by to urcite privitali , o takej 13 a 14 hodine by sa dake tie spoje urcite uzivili , a ked ide o to ze to su mestke vozidla , tak to by nebola ziadna tregedia ( v roku 2006 to sad BB robila kazdy piatok) . Neviem ci by to bolo mozne , mozno je to uplna hlupost , ale to neviem posudit vzhladom na to ze sa v tejto oblasti moc nevyznam, ale z vlastnej skusenosti hovorim ze by tie busy nesli prazdne, lebo v takej situacii rozhoduje co pride prve a prazdnejsie a je fuk aky je to dopravca .
paco