Reakcia na: adrive #28238:
Tiež sa mi to občas stáva. Inak by tu bolo viacej bonzov na obidvoch dopravcov. Proste si to človek v tom zhone nevšimne, najmä ak je iba svedkom.
Osobne sa divim, ze robis charitu a nejdes do nejakej normalnej firmy. Vodicov je stale nedostatok.
xdeimosx
Ale nič to nemení na tom, že šoféri SAD ZV nemajú čo do toho hubovať, keď robia to isté. Uvidíme u koho sa tento nedostatok odstráni skorej.