Ad #28199 mirkobb: Ešte aj tu: http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=5462
Po vkusnom doplnení červenou farbou by sa určite pekne vynímal aj v bystrických farbách (strieborná-červená).. ?
Po vkusnom doplnení červenou farbou by sa určite pekne vynímal aj v bystrických farbách (strieborná-červená).. ?
skupinku o ôsmich som nikde nevidel...
. Bolo vidno ako sa tomu ľudia najprv zdráhajú a potom nastúpia.
S499.1023
1) Koľko vozidiel z tých, čo neprešli STK, je už opravených a orešlo úspešne opakovanou STK?
2) Myslím, že nie je problém žiadať odovzdanie vozidiel v pôvodnom stave - čo ste pre to spravili?
3) Účtujete SAD ZV nejaké penále?