Podla mna je to uplne bezna linka.
Inak, ma to vydanu normalnu licenciu? Lebo by ma sklamalo keby klesli na uroven bryndziarov...
Inak, ma to vydanu normalnu licenciu? Lebo by ma sklamalo keby klesli na uroven bryndziarov...
adrive
Ku kyvadlovke - v intervale 30 minút v sedle a 10 v špičke... to už SAD ZViszmus prišiel aj sem? v sedle už na Sásovú bude stačiť 30 minút? Ďalej - ak je to kyvadlovka, môže mať CP? Ak nie, budem musieť trčať na zastávke 30 minút?