Reakcia na: draxter #27819:
Povedzte mi, v akej dimenzii žije niekto, kto povie, že v BB funguje MHD nadštandardne. Však tu žiaľ ani len KocÚ netuší, čo je štandard (i keď štandard je veľmi relatívny pojem a pre niekoho je štandard bývať v bambusovej chatrči a pre niekoho niekoľkomiliónová vila). Skrátka keď problém vidieť nechcem, tak nie je a teda niet čo riešiť.
PIT
Odchod z BB, AS 8:30 - 11:30 a z Donovál 12:00 - 17:00.
http://www.sadbb.sk/aktual/2008psi.pdf