Petik: ono sa to zdá, že to je jednoduché, aj ja som to skúšal, a dobre som sa narobil len s jednou linkou - 3 (aj tak to bolo nepoužiteľné).
Voľby: Klaus si to pokašlal asi tesne pred voľbami. V televíznych klaniciach s kolegami z ČSSD pôsobil dosť kŕčovito a nemal ani moc argumety... Za vrchol považujem 14% pre KSČM
Voľby: Klaus si to pokašlal asi tesne pred voľbami. V televíznych klaniciach s kolegami z ČSSD pôsobil dosť kŕčovito a nemal ani moc argumety... Za vrchol považujem 14% pre KSČM
Kami
CP este nemam vymyslene, dnes dam dalsie alternativy a v piatok by som chcel dat sucasny stav podla vozov, intervalov a casov. Hadam buducu sobotu by som to mohol dat na net.
24+26 by sli cez Tatransku, naspat po Rudohorkej ako teraz.
Alternativa B - pomala: linka 20 opat na Pieninsku
22 - (cast vozov) na Starohorsku otocku
22+25 - zvysne vozy, 24+26 cez Tatransku, 90, 91, 92 bez zmeny trasy
Alternativa C - rychla: ako alt B, len 22+25 pojde expresne - bude stat len Micinska - Nam. Slob - Dumb, ZS .. Karpatska - dalej ako 91.