Reakcia na: adrive #27601:
Dakedy som sa mesacnika zastaval, pozri moje stare prispevky. Lenze on zvyhodnuje iba PRAVIDELNYCH cestujucich. Neprvidelnym cestujucim sa to ZAKONITE ODRAZI VO VYSSEJ CENE JEDNORAZOVEHO LISTKA. Takze nepravidelnych cestujucich budeme tlacit vyssou cenou k pouzivaniu ID prip. "pesobusu". A to je predsa to co nechceme, chceme mat v busoch co najviac cestujucich. Ci nie? Som zvedavy na Tvoju reakciu, tak pis rychlo! ?
adrive
Prečo SAD ZV začal jazdiť za 5 korún až po tom, čo DPM BB ohlásil mesačník?
Prečo SAD ZV za celú dobu pôsobenia nie je schopný zaviesť mesačník na všetkých linkách? Nemyslíš, že práve to je tá karta, ktorá by mu "vojnu" vyhrala, pretože by bola na prospech cestujúcim? SAD ZV robí len kroky, ktoré sú len krátkodobe na prospech cestujúcemu, z dlhodobého hľadiska sú však kontraproduktívne.