Reakcia na: Flying #27602:
nemám za sebou dopravnú školu ale to zjavne asi ani ty nie (autoškola != dopravná škola)Myslím, že MHD využíva práve najviac pravidelných cestujúcich. Treba práve donútiť prostredníctvom mesačníkom pravdielných cestujúcich nerozmýšľať o alternatívach typu pešibus alebo IAD a nepravidelných donútiť rozmýšľať, či by mu nebol výhodnejší mesačník ako jeho alternatíva.
Ale zjavne len tliachaš do vetra.
V živote sa snažím riadiť jednou zásadou: nerozprávaj sa s hlupákom, ostatní by si ťa s ním mohli pomýliť, ktorú som práve teraz porušil. Dúfam, že sa mi v budúcnosti bude dariť ignorovať tvoje príspevky, lebo som sa o to snažil, ale dnes sa mi fakt inak nedalo
adrive
Keďže SAD ZV dokazuje, že vie jazdiť za 5 Sk, ale jazdí za 13 Sk, je to pre mňa žrút a mal by sa ísť hanbiť do kúta.