Reakcia na: kocurik #27179:
Mne správca tejto časti stránky hovoril, že nevie a nemôže sem dať Xové linky, lebo nevie podľa akej tarify jazdia. Raz je to prímestská a raz mestská, potom by z jeho strany išlo o zavádzanie. Keď si to v SAD ZV ujasnia a nejaký vyšší úrad potvrdí aj legálnosť týchto liniek, tak sa ich tu určite dočkáme.Ale možno som len Kamiho zle pochopil, ale tuším to aj tu spomínal.
BZUCO
je to veeeelmi lakava predstava. Dufam ze bude aj realitou. ?
Aspon jeden ale keby bolo viac by som sa nenahneval. ?