Reakcia na: kocurik #27179:
Obráť sa na stránku supergalaktického dopravcu a nevyžaduj uverejňovanie niečoho, čo vzniklo v rozpore so zákonmi a navyše absolútne rozvracia systém verejnej hromadnej dopravy v meste BB. Ako bolo spomenuté - na čo by ľudia, ktorých cieľom je skvalitňovabnie niečoho robili pravý opak tým, že by podporovali tzv. "X-linky" (pozn. už ten samotný názov je ako všetko okolo nich skrátka mimo stanovených definícií).
draxter
A po druhé, vzhľadom na charakter uvedených liniek je v rozpore so záujmom na skvalitňovaní MHD v BB zverejňovať akýkoľvek hnoj, akým sú X-busy bez ohľadu na ich právnu kategorizáciu. Lebo nelegálne nie je len v priamom rozpore so zákonom, ale aj obchádzanie zákona...
Za tretie: je jedno, či sú X-busy výplod chorej mysle z balkónu a zo ZVSK, ich CP jednoducho na túto stránku nepatrí. Ale ak by tvorca predsa napriek všetkému chcel, urobí tak. A je to len na ňom. Čo kvitujem. ?