stale mi tu chybaju cestovne poriadky x liniek !!!! kedy tu budu ??? kto chce nech chodi trolejom a kto chce nech chodi x linkou
... a zo strany autora tejto stranky je to nekorektne vystupovanie, kedze su tu uverejnene aj primestske linky okrem primestskej X ktora je asi legalna ked 2 mesiace premava ... ?
... a zo strany autora tejto stranky je to nekorektne vystupovanie, kedze su tu uverejnene aj primestske linky okrem primestskej X ktora je asi legalna ked 2 mesiace premava ... ?
S499.1023
Ak sa rozhodne, že tu budú len CP STS, tak tu budú len CP STS. Ak sa rozhodne, že tu budú len CP SAD Humenné, tak tu budú len CP SAD HN.
Ak sa rozhodne, že tu nebudú CP liniek X, tak tu nebudú CP liniek x a ja ho v tom budem plne podporovať.