Reakcia na: Patriot #26303:
ahoj...dakujem krásne za podrobny navod..ale mam este jeden maly dotaz..uz som to vse spravila..mam to aj v mobile len ked to zobrazim nic tam nevidim bo je to dost male...takze?co poradis?hi..dakujem..a pekny den ?
Danny
Aby boli informacie kompletne, teda tip top ?
P.S.: Viem, ze je to na stranke DPMBB a zaroven viem, ze toto je nezavisla stranka. To bola skor mala dútka pre DPMBB, ze mal tuto informaciu komplexne postat administratorovi tejto stranky (a nie, aby to musel kadejako sam zistovat)
?