Reakcia na: Bystrican. #26275:
Bohužiaľ máš úplnú pravdu - navyše si myslím, že ľuďom sa nechce zabezpečovať ďalšia karta a zároveň sa im nechce platiť v hotovosti. Navyše X dačo ide spravidla pár minút pred TB. S tým zobudením to nevidím reálne. Idú Vianoce, sviatky pokoja, koniec roka. Ako si BB zvykla za posledné roky, je to práve čas najväčších prekvapení.
draxter
Linka 2: 23:30 z Vozovne /24.12.2007/, 01:15 zo stanice /25.12.2007/
Linka 7: 23:30 Internátna /24.12.2007/, 01:15 stanica
Super, takže aspoň čiastočne nočná linka v podaní trolejbusu. Už sa teším na foto... ☺