http://www.ta3.com/sk/reportaze/67978_banskobystricania-zaplatia-na-daniach-viac
Saktor chce kompenzovať zdvíhanie poplatkov a daní lacnejšou MHD dôchodcov.
Re #25995 xdeimosx: Klasickú L2 som nevidel...
Saktor chce kompenzovať zdvíhanie poplatkov a daní lacnejšou MHD dôchodcov.
Re #25995 xdeimosx: Klasickú L2 som nevidel...
A ked ma nikto nebude nutit zistovat si od kedy plati CP..
810zssk
cast
"este pred touto skusenostou som nenastupil do busu SAD ZV pred tym ako dosiel t-bus DPMBB.. ale ja nebudem platit dvojnasobok kvoli tomu ze DPMBB ma problem mi ju dat."
sa nahrada
"este pred touto skusenostou som nenastupil do busu SAD ZV a radsej pockal na t-bus DPMBB.. ale ja nebudem platit dvojnasobok kvoli tomu ze DPMBB ma problem mi dat zlavu."