Reakcia na: wizard112 #25933:
Hlavne ze vsetci neustale omielaju ako zasadnu prioritu cestovny ruch. Inak neda mi nepousmiat sa nad tym, ze ludia si na tu linku nezvykli. Vsak ani realne nikto o nej pomaly nevie. Pripoje verejnej dopravy k nej nikdy ani neexistovali, propagacia bola kedysi uplne na zaciatku, aj to predpokladam ze tie billboardy s lietadlom zacvakali CSA.
wizard112
VÚCka už páli veľa ľudí v našom regióne. Čoho sa ešte dočkáme? Nezakáže VÚC pomaly aj vlastníctvo automobilov v našom kraji? A ako povedal pán Soták, cestujte do Bruselu autobusom... ?