troelejbusy v banskej bystrici
http://archiv.markiza.sk/?31337d=10.11.2007&31337p=1&31337v%5B%5D=27307
celkom vyvazene len Adko tam mal zase mal o nieco viac reci.
http://archiv.markiza.sk/?31337d=10.11.2007&31337p=1&31337v%5B%5D=27307
celkom vyvazene len Adko tam mal zase mal o nieco viac reci.
Ámos
toto je vsak pre efektivitu trolejbusovej dopravy lepsie.
dpmbb plati za prenajom trolejov a trolejbusov preto by mali byt co najvyuzivanejsie ako sa len da.
Taka L92 v BA s 30min. intervalom je vacsne prazdna pricom je to najrychlejsie spojenie Petrzalky s Patronkou.Ale ludia radsej pojdu 83 lebo jazdi kazdych 15.A keby ju dali kazdych 10 tak bude postupne rovnako plna.