Reakcia na: Kami #25278:
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=3023ef2f302523ea&l=205&x=629145941023toto je vsak pre efektivitu trolejbusovej dopravy lepsie.
dpmbb plati za prenajom trolejov a trolejbusov preto by mali byt co najvyuzivanejsie ako sa len da.
Taka L92 v BA s 30min. intervalom je vacsne prazdna pricom je to najrychlejsie spojenie Petrzalky s Patronkou.Ale ludia radsej pojdu 83 lebo jazdi kazdych 15.A keby ju dali kazdych 10 tak bude postupne rovnako plna.
Kami
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3023ef2f302523ea&l=!003_005_20071110&x=419430660105
Dolezite je ziskat dopyt po doprave. 15 min v spicke a 30 v sedle by mohlo stacit.
Trolejbusy prave hviezdou Novin STV.