Reakcia na: Habibi #25212:
Ďakujem pekne všetkým. Darček je to skutočne krásny, len medzi nami. Zase sa s tými trolejbusmi nemuselo čakať na moje narodeniny. (Alebo že by to bol Adriankov zámer? Mám poďakovať aj jemu?)
aj s nastupom na vsetky dvere a mesacnikmi
Kami
Karta vydana SAD ZV je pouzitelna len u SAD ZV, karta DP len u DP.
Nova BCK od DPM BB stoji, ak odratas kredit, 1 Sk. Cize zadarmo nie je a plati to len pocas akcie.