Typ od Vladimira z PO fora: http://www.youtube.com/watch?v=XPQ6zpzWelk Kiez by sme si uz aj v BB vychutnavali ten prijemne lahodiaci zvuk.. ? Toto uz je nieco ine: http://www.youtube.com/watch?v=boWzSjrLyww http://www.youtube.com/watch?v=oHg5G7EDuUE Ale tiez by sme neboli proti, ze? ? Tam uz poznat regulaciu s IGBT tranzistormi.
PIT
Keď si pozrieš lepšie tú tabuľku, tak číslo 91 637 zodpovedá počtu osôb zapísaných v zoznamoch voličov v OBVODE "Banská Bystrica" skladajúceho sa podľa druhého stĺpca tabuľky zo 42 obcí, miest, mestských častí. Spolu títo voliči zvolili 288 poslancov. Pre tvoju zaujímavosť - banskobystrické MsZ sa skladá z 31 poslancov...
Tak radšej nebreš ty do ostatných, lebo bude potrebné dať po hlavičke skôr tebe ?