Reakcia na: JJ #24891:
No s tym kruhacom to bude este velmi zaujimave....nepoznam ake su tam pravidla adt. ale zda sa mi to velmi smiesne ako to zase natahuju.... Taka stavba ako europa bola otvorena aj bez kolaudacneho rozhodnutia tak sa pytam co je toto za system?? dvojkou sa asi tak rychlo nepreveziem dufam ze aspon tou trojkou co najskor ? o kartach netreba ale zislo by sa aspon o dakom spusteni ved kolko ludi nema ani sajnu ze daka licencia sa vydala.......
drzim palce a cakam....
Bystrican.
Je to smiesne ako pristupuje DPMBB a.s, mesto Banska Bystrica k spustaniu trolejbusovej dopravy......kazdy novy produkt potrebuje reklamu promotions ako take informovanie verejnosti ale tu v BB to chyba jasne ze trolejova doprava nie je produkt ale je to sluzba ktora sa poskytuje ludom v tomto meste zavadza sa po dlhej dobe nanovo takze to chce informacie!!!!!!!
Preto ja teraz ozaj nepotrebujem rieist sadzv s ktorymi sa aj tak neda dohodnut a ktorym sa za tieto priestupky co tu robia aj tak nic nestane....
Kompetentny dpmbb a.s, a mesta BB hrate sa na schovavacku nebodaj daco nevyslo??? Bojite sa reakcii ludi ked sa spusti trolejova doprava respektive bojite sa ked sa nahodou nespusti mali by ste sa