este sa ani nezacalo jazdit a uz su tu prve problemy s dpmbb co bude ked sa zacne jazdit b??? opet kolaps mhd ???? zase si to zliznu bezny obcania ktory budu v zimnych mesiacoch mrznut na zastavkach alebo chodit peso po neodhrnutych cestach ???
a myslim ze bezpecnost v troleji bude zla ved beru kazdeho co nikdy ani v autobuse nesedel nie to este v trolejbuse ... soferov bez praxe??? tych mame v bb uz dost ... ved to tu aj tak vyzera krive plechy rozbite svetla a tak ... JA
a myslim ze bezpecnost v troleji bude zla ved beru kazdeho co nikdy ani v autobuse nesedel nie to este v trolejbuse ... soferov bez praxe??? tych mame v bb uz dost ... ved to tu aj tak vyzera krive plechy rozbite svetla a tak ... JA
draxter
1. zmena čísel roky fungujúcich je zbytočná
2.mne osobne je to jedno, ide o princíp
3.robí sa niečo, čo sa kritizovalo u balkáncov
4.len "logickým radom" čísel liniek je to trochu odveci dôvodiť
5.mohlo by DPMBB uverejniť nejaký plán do budúcnosti, ako chce linky číslovať, a potom to pochopíme všetci.
6.na druhú stranu mám radosť riešiť už len takéto veci. Hádam by potom DPMBB mohol dať aj na názor väčšiny /áno demokracia je najhorší spôsob rozhodovania, ale lepší vymyslený nebol/