Reakcia na: Habibi #24124:
možno trochu odveci, ale hádam tie stojany a držiaky na poháre neboli zlý nápad. Neviem si predstaviť žeby som ako šofér kvoli pitiu /2-3 glgy/ zastavoval niekde na parkovisko. Po diaľnici z DUbnice na Žilinu by som pomaly od smädu zkapal ? Ale sluchátko v uchu je podľa mňa OK, veď od toho je hands-free. To zas nemám ani balkáncom za zlé, lebo by mi to nevadilo nikde, pokiaľ ma bude počuť ako si pýtam lístok a nabíjam kartu.
bože hádam sa na mňa nebude zase lepiť ten ožran burčiakový.. ?
Napr. linka 24.
Habibi
http://www.aktuality.sk/spravy/krimi/v-zilinskom-kraji-kontrolovali-vodicov-kamionov-a-autobusov
a mám pocit, že asi dopravcom riadne pristrihnú krídielka v piatok som bola svedok takej akcie na AS Nitra ?