Reakcia na: Danny #24121:
nooo, tak ja som dnes zazil iny extrem. Cakal som v Rakytovciach,Ihrisko na 21 ( odchod 11:25, vozidlo BB-997BS, vodic 80064 ), vodic sedel v autobuse a cely cas pokial som cakal tak telefonoval. Pokracoval v telefonovani aj po odchode .... a telefonoval CELU cestu az ku domu kultury. Ano ... skoro celych 25 minut. Na prvych zastavkach si vdaka nerespektovaniu max. rychlosti vyrobil mierny .. 1,5 minutovy naskok ( aj ked ten sa potom postupne stratil v priebehu linky ). Nezabudol ani kyvnut oprotiiducim vodicom ... samozrejme tou "volnou" rukou. potom je urcite namieste otazka o strachu z cestovania autobusom
bože hádam sa na mňa nebude zase lepiť ten ožran burčiakový.. ?
Napr. linka 24.
draxter
Takže si to napíš pod seba a sčítaj /ak to zvládneš/:
z cca 70 busov v "správe" traktorovej spoločnosti hlási.... x
z 5 busov v správe DPM hlási 4 /a to jedno na hlásenie nie je vybavené na rozdiel od balkáncov/.
číslo x je racionálne číslo, ktoré je menšie ako polovica zo 70.
A potom buď frajer. Bodaj by u tragačov nehlásili len záložáky.