Reakcia na: wizard112 #24066:
A ty by si si to ako predstavoval v praxi ?? Daj návrh !! Lebo ja poznám viacerých odborníkov teoretikov, ale ak by mali ozaj problém riešiť tak nevedia čo s ním! Pozri na začiatok aj tri špecialne vozidlá potešia, ale to je dobrá téma na ďalšie stretko pohráme sa s argumentmi. Možno by bolo fajn pozrieť sa na činnosť STK..na činnosť tých ktorí vydávajú povolenia na dopravu..na tých ktorí vydávajú licencie a nie len tak kydať nevedno ktorým smerom a to nevyrieši politika..je tu korupcia tak sa nerobme, že sme z mesiaca práve včera spadli rovno na hlavu a tam ti nepomôže ani policajt na každom km a ani rovná cesta a možno keby si vedel na akej bordelnej nafte čenčnutej vo veľkom meste niektoré busy jazdia tak by si zíral..no a teraz buc múdry mladý muž.. ?
expresbb
Nešťastné trolejbusy
Je veľmi ťažko chápať ľudí, čo si myslia, že 25 trolejbusov zachráni životné prostredie. Už väčšina európskych miest prišla na to, že ekológii sa dá pomôcť len znížením počtu ľudí čo cestujú do práce osobnými autami. Dnes pri drahom cestovnom radšej väčšina cestuje osobnými autami a nie MHD. Len cena lístka pritiahne späť ľudí do MHD.Peniaze, ktoré tečú z mesta na nezmyselnú prevádzku trolejov a nákladov s tým súvisiacich, odvody, mzdy, energie a pod. by už teraz priniesli zníženie cestovného a tým aj zníženia počtu aút na cestách nášho mesta. Verím, že trolejový spiatočníci sa zobudia a začnú pomáhať tomuto mestu.A stačí tak málo zvýšiť dotácie do MHD a dostať cenu lístku aspoň na 10 korún. Snáď sa zobudí aj primátor a tiež začne triezvejšie uvažovať o tom ako pomôcť neutešenej dopravnej situácii v tomto meste.
Ivo fončorda"
Prebrané z diskusie mesta. Čo k tomu len dodať? ?