Reakcia na: Habibi #24065:
Jedna vec sú reči, druhá vec skutky. Pokiaľ viem, zatiaľ máme na Slovensku "až" tri tie špeciálne vozidlá na vykonávanie technickej kontroly a to v BB, TT a PO. Či je to dosť, to nech posúdí každý sám. Teraz kvôli médiam sa možno urobí zopár kontrôl za účastí ministra, aby sa akože niečo robilo. Ale toto "nadšenie" podľa mňa rýchlo upadne.
Patriot
Ináč sa zdala byť poriadna blbosť tie zátarasy z Tajovského na Strieborné, ale myslím že to je celkom fajn, ked je tam namalovany prechod kazdy vie, ako má ísť a aj to celkom zrýchlilo plynulosť... ale určite to nebude konečné riešenie.