Reakcia na: mimi #23904:
Netáraj ??..Do SAD ZV s ním !!.. zoberú ho za odvahu, lebo len smelý vodič slope za volantom a ak navyše ani blatníky neoškúlil je proste skvelý !!..a kerá sviňa ho chytila ?? ako si môžu dovoliť dať fúkať vodičom vôbec ??..tomu fakt nerozumiem v časoch, keď ich je taký nedostatok !!! ? ?
?
mirkobb
http://www.sme.sk/c/3441797/Za-trolejbusy-su-tisice-Kosicanov.html