Reakcia na: Habibi #23321:
SADBB, setrila nafticku, setrila. Tvrde normy vodicom... A ti vypli motor ani poriadne nezastali na konecnej. Vsak za roztrepane turbo sa premie neberu, za nadspotrebu ano. Ze oprava turbicka stoji niekedy aj par desiatok tisic? to netrapilo ani vodicov ani nadriadenych... Hlavne ze nafticka bola v pohode...
draxter
Pani Adamcová dáva Ctrl+C /aj to raz do roka/ že po zaujatí stanoviska dá odpoveď...a doteraz nikde nič. A mám aj takú skúsensoť, čo na tieto stránky radšej ani nedám, lebo medveď.
Žiaľ, je to o ľuďoch, aj na VÚC aj na MsÚ. Ak je pár zanietencov /ako ty/, stačí niekto šikovný vo vedení a je to /ako ľahko SAD ZV prišiel do BB, tak ľahko mohol aj DPMBB prísť k trolíkom, lenže keď bolo treba dačo urobiť, vtedy nebol nikto schopný/.
Teraz sa už chytá za chvost to, čo mohlo byť osedlané, ale asoň aj tomu držím palce, lebo nie je to márne. Len škoda toho času, čo to ešte bude stáť, kým sa to hádam raz zase napraví...
PS: kto Vás zastupoval na VÚC?