Reakcia na: BZUCO #23322:
Tak to sa ozaj nesmiem rozčulovať..ošpatniem ešte viac a sa nevydám !!! ?
. Otazka je, na co je asi dopravcovi licencia, vdaka ktorej nemoze jazdit - na to predsa nepotrebuje licenciu ... ale vsak vy ste vsetci inteligentni a usudok si urobite sami
?
Tak ma napadlo bolo by fajn zverejniť mernú spotrebu a tiež náklady na pohonne hmoty v spoločnosti, ktorá nám tak šetrí tie miliony ?
To sa skôr obracaj na iné osoby.
Teda to strieborne klimatizovane Iveco 
Danny
Skoda, ze bez datumu, no premava OD ZAJTRA (ako povedal sofer) a bude to EXPRESNA linka s vynimocnym cestovnym LEN 10,-Sk a 5,-SK polovicne. Premava okrem 16:00 (zo Sasovej) a 12:30 z kupaliska :)))
1x v minibuse DPMBB a hned kopec noviniek :))))