dnes cca 9:00 technologická jazda od nemocnice. Vodič zaparkoval kľbový pred bistrom záhrada a išiel dnu na kolu.
No a prímestské linky by mali jednoducho smolu. Nezastavovali by na trolejbusových zastávkach. Hold SAD ZV.
Mike
johnylucas 14/07/07 18:31 Odpovedať
Re: ...Mklepietko
Úplný súhlas. Nie som síce z BB, ale pracujem v BB a myslím si, že tak ako je to teraz je to lepšie ako za prevádzky trolejbusov. Zvolenský dopravca vytiahol tŕň z päty mestu BB, pretože ten pôvodný dopravca z Ostravy navrhol cenu lístka pre dospelého 25,0 Sk., napriek tomu, že kvalitu dopravy nijako nezlepšil a v trolejbusoch napr. boli v zime okná z vnútra pokryté ľadom v hrúbke3-5 mm, vodiči boli grobiani a keď ste na trolejbus dobiehali, tak sa pohli z miesta, keď ste sa priblížili na cca 3 metre.Teraz je dopravné 14,0 Sk , vodiči sú slušní chlapi a autobusy chodia z Kremničky až do Sásovej a to za cenu jedného lístka a v zimnom období sú všetky autobusy vykúrené !!! Bude zaujímavé keď sa prevalí, kto podpísal prenájom tých trolejbusov a trolejového vedenia ! Tento človek sa dnes musí poriadne potiť, pretože to čo podpísal, bude veľmi ťažké obhájiť a možno to bude mať aj pokračovanie, ale už to nebude v sídle DPMBB, ale niekde úplne inde.