Reakcia na: mimi #23237:
Ešte že som si to precital na mobile a nechcelo sa mi hneď na to odpovedať, lebo by som sem dostal doživotný BAN. Keďže VÚC chce takto podporovať ekologickú dopravu tak by mala nastúpiť železnica a a zablokovať busovú dopravu 1 den pred a po odchode spoja moze ist bus povedla zeleznice a bude pokoj. !!!!!! (Sem by som dal smajla ako vybuchujucu sopku)

Sarko
Ako hovoris, na furciansky a myslavsky kopec nie je nic lepsie ako trolejbus.
Zrusenim linky 70 sa stala stopa v kruhovom objazde, ktora sluzila na otacanie L70 uz len manipulacnou. Trolejbusy L70 stavali v samostatnom cestnom pruhu (vystupna zastavka) oddelenom ostrovcekom a zabradlim a so zvesenymi tycami, aby nebranili prejazdu linkam 71 a 72.